typ
Home »

TUW „TUW” i InterRisk po raz kolejny wybiegali pomoc dla potrzebujących


26 września odbył się VI Bieg Charytatywny organizowany przez Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” i InterRisk.

Tegoroczna edycja miała na celu wsparcie organizacji pomagających osobom niepełnosprawnym, dzieciom – ofiarom przemocy psychicznej i fizycznej, a także zajmujących się leczeniem i adopcją zwierząt.

 

Aż 333 osoby dowolną techniką pokonały 2228 kilometrów. TUW „TUW” i InterRisk za każdy pokonany kilometr wypłacą 20 złotych - w sumie pozwoli to wesprzeć 8 wybranych organizacji kwotą 44 560 zł:

  • Fundację Całym Sercem,
  • Fundacje Zobacz Mnie,
  • Fundację Bezdomniaki,
  • Zwierzoluby z Siedlec,
  • Fundację Dajemy Dzieciom Siłę,
  • Fundację na rzecz Osób Niewidomych Labrador - Pies Przewodnik,
  • Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu,
  • Fundację Tymmmczasy - adopcje.

Ze względu na COVID-19 uczestnicy korzystali z aplikacji Endomodo, która zsumowała kilometry pokonane w ciągu 24 godzin. Biegać mogła każda osoba, która chciała pomóc, bez względu na to, w jakim miejscu się znajdowała. W biegu uczestniczyli zarówno pracownicy, jak i Partnerzy oraz Przyjaciele obu towarzystw.

 

Tegoroczna edycja biegu charytatywnego okazała się rekordowa pod względem liczby uczestników i przebytych kilometrów. Pomimo tego, że w trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo biegliśmy osobno, to razem pomogliśmy chorym, słabszym i potrzebującym. Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne podziękowania za ich aktywny udział i zaangażowanie – mówi Katarzyna Niegowska, Dyrektor Biura Promocji i Organizacji Sprzedaży w TUW „TUW”.

 

Ta wspaniała inicjatywa z roku na rok spotyka się z coraz większym zainteresowaniem. Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które swoją aktywnością postanowiły przyczynić się do niesienia pomocy tym, którzy jej najbardziej potrzebują. Z radością przekażemy zebrane środki i wierzymy, że przełożą się na realne wsparcie – mówi Anna Krajewska-Horosz, Dyrektor Departamentu Marketingu i PR oraz Rzecznik Klienta w InterRisk.