typ
Home »

Ochrona zniżek w OC


Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW" dołączyło do grona Ubezpieczycieli oferujących swoim Klientom możliwość utrzymania wypracowanych zniżek za bezszkodową jazdę - nawet po zgłoszeniu szkody w ubezpieczeniu OC spowodowanej przez Naszego Członka/Klienta.

Wykupienie dodatkowego zakresu ochrony polegającego na ochronie zniżki za bezszkodowy przebieg ubezpieczenia – „Ochrona Zniżek” chroni od utraty zniżek za przebieg ubezpieczenia nie tylko polisę z wykupioną „Ochroną zniżek”, lecz także  pozostałe pojazdy mechaniczne będące własnością Ubezpieczonego (w przypadku leasingobiorcy – posiadacza zależnego), jeżeli  umowy te będą kontynuowane   w TUW „TUW”.

Oferta Towarzystwa kierowana jest nie tylko do osób fizycznych, lecz także do osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz leasingobiorców. Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” obejmie wspomnianym wyżej zakresem Ochrony Zniżek nie tylko samochody osobowe czy ciężarowe o DMC do 3,5 t, lecz także pozostałe rodzaje pojazdów ciężarowych, ciągniki rolnicze, a nawet motocykle.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami w zakładce OFERTA.