typ
Home »

Gala Lubuskiego Złotego Kłosa


Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW" uczestniczyło w VII Gali Lubuskiego Złotego Kłosa, która odbyła się 18 października 2019 r. w Nowej Soli.

Organizatorem tego wydarzenia, w którym co roku uczestniczą rolnicy oraz osoby i organizacje związane z branżą rolniczą była Lubuska Izba Rolnicza.

W tegorocznym konkursie "Złoty Kłos" wyłoniono 7 laureatów oraz przyznano honorowe odznaki "Zasłużony dla Lubuskiego Rolnictwa".

Ponadto, Zarząd Lubuskiej Izby Rolniczej postanowił wyjątkowo przyznać trzy dodatkowe statuetki "Złoty Kłos" w podziękowaniu za wieloletnią współpracę i wszechstronną pomoc w podejmowaniu inicjatyw dla rolnictwa i lubuskiej wsi. Jedną z nich otrzymała Teresa Grzywaczewska – dyrektor Biura Regionalnego TUW "TUW" w Gorzowie Wielkopolskim.

Wszystkim laureatom i uczestnikom konkursu życzymy dalszych sukcesów, cennych pomysłów i niesłabnącej energii w realizacji powziętych planów i zamierzeń. Organizatorom dziękujemy za docenienie wieloletniej owocnej współpracy, którą w imieniu TUW "TUW" realizuje dyrektor Biura Regionalnego w Gorzowie Wielkopolskim.