typ
Home »

W trosce o bezpieczeństwo


W okresie jesienno-zimowym dochodzi do wielu pożarów spowodowanych często niewłaściwą eksploatacją urządzeń grzewczo-kominowych i użytkowaniem sprzętu służącego do dogrzewania mieszkań czy domów.

Niszczycielski żywioł stanowi ogromne zagrożenie dla życia i zdrowia ludzi oraz trawi bezpowrotnie dorobek ich całego życia.

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUW w trosce o bezpieczeństwo swoich członków przekazuje czujnik dymu lub spray gaśniczy tym, którzy skorzystają z oferty ubezpieczenia w pakiecie Super Rolnik.

Przekazywane przez Towarzystwo czujniki dymu służą do monitorowania obecności dymu i wczesnego wykrywania pożaru. Posiadają certyfikaty spełniające rygorystyczne normy bezpieczeństwa, a do ich montażu nie jest wymagane prowadzenie dodatkowych instalacji. Spray gaśniczy, który ma wydajność 2 kg gaśnicy może być wielokrotnie używany, ma wszechstronne zastosowanie, jest nietoksyczny i bezpieczny dla środowiska. Członkowie Towarzystwa otrzymują produkty charakteryzujące się dobrą jakością i prostym sposobem użytkowania.

Wyposażenie członków Towarzystwa w te produkty ma na celu obniżenie ryzyka wystąpienia pożaru i ograniczenie jego skutków.

W ramach pakietu Super Rolnik można ubezpieczać budynki wchodzące w skład gospodarstwa rolnego oraz mienie: ziemiopłody, zwierzęta gospodarskie, sprzęt rolniczy, materiały i zapasy gospodarstwa rolnego, ruchomości domowe i stałe elementy wykończeniowe budynków i OC rolnika. Zakres ubezpieczenia można uzupełnić o ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym i następstw nieszczęśliwych wypadków.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i odebrania prezentu, który przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa.