typ
Home »

25 lat Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW”


19 maja br. w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie...

 

 

19 maja br. w hotelu DoubleTree by Hilton w Warszawie odbyła się uroczysta konferencja zorganizowana z okazji 25-lecia powstania Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW”.

Gospodarzami uroczystości byli członkowie Rady Nadzorczej oraz Zarządu Towarzystwa. Grono gości stanowili agenci wpółpracujący z Towarzystwem i pracownicy z najdłuższym stażem.

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” jest pierwszym w powojennej Polsce zakładem ubezpieczeń zorganizowanym na zasadach wzajemności ubezpieczeniowej. To właśnie TUW „TUW” przecierało szlaki dla pozostałych uczestników rynku podejmujących działalność według formuły wzajemnościowej.

W trakcie konferencji członkowie władz TUW „TUW” przypomnieli najważniejsze wydarzenia z dwudziestopięcioletniej historii Towarzystwa. Wielokrotnie, podczas wystąpień uczestników konferencji, podkreślano wkład Towarzystwa w krzewienie idei wzajemności ubezpieczeniowej na polskim rynku.

Podczas uroczystości zasłużeni pracownicy i agenci uhonorowani zostali dyplomami i statuetkami z podziękowaniami za zaangażowanie w rozwój Towarzystwa oraz idei wzajemności ubezpieczeniowej w Polsce.