typ
Home »

Aktualności


TUW "TUW” Partnerem Konkursu [eS]

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” po raz kolejny było partnerem Konkursu [eS] na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne Roku, którego celem jest uhonorowanie przedsiębiorstw najlepiej łączących działalność gospodarczą z działalnością społeczną.

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie

14 listopada 2019 roku w Warsaw Hotel Plaza w Warszawie odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Członków Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW”.

Gala Lubuskiego Złotego Kłosa

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW" uczestniczyło w VII Gali Lubuskiego Złotego Kłosa, która odbyła się 18 października 2019 r. w Nowej Soli.

TUW „TUW” na Krajowych Dniach Ziemniaka

Od 23 do 25 sierpnia 2019 r. w Siemiątkach koło Nidzicy odbyła się XXVI edycja Krajowych Dni Ziemniaka – jedna z największych imprez o charakterze targowo-wystawowo-szkoleniowym skierowana do rolników oraz firm sektora rolnego i spożywczego związanego z produkcją i przetwarzaniem ziemniaków.

Akcja „Rolnicy dla rolników”

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” udzieliło finansowego wsparcia akcji „Rolnicy dla rolników”, której celem była pomoc poszkodowanym w wyniku deszczy nawalnych, jakie w maju tego roku wystąpiły na terenie Małopolski.
51-60 z 156