typ
Home »

Aktualności


Akcja wymiany osłon wałów przegubowo-teleskopowych w województwie łódzkim

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” wspólnie z Kasą Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Łodzi sfinansowało rolnikom z województwa łódzkiego tegoroczną akcję wymiany osłon wałów przegubowo-teleskopowych przekazujących napęd z ciągników rolniczych na zagregowane z nimi maszyny rolnicze.

Oferta TUW "TUW" dla pszczelarzy

Pszczoła większości społeczeństwa kojarzy się z produkcją miodu i popularną bajką o perypetiach pracowitej Mai i jej kolegi Gucia.

Pakiet „Super Rolnik 2021”

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW" przygotowało dla rolników, w których posiadaniu lub współposiadaniu jest gospodarstwo rolne specjalną ofertę ubezpieczeniową w ramach Pakietu „Super Rolnik 2021”.

Pożegnanie Henryka Wujca

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Członka Honorowego Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” Pana Henryka Wujca.

Ochrona zniżek w OC

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych "TUW" dołączyło do grona Ubezpieczycieli oferujących swoim Klientom możliwość utrzymania wypracowanych zniżek za bezszkodową jazdę - nawet po zgłoszeniu szkody w ubezpieczeniu OC spowodowanej przez Naszego Członka/Klienta.

Walne Zgromadzenie TUW "TUW"

29 czerwca 2020 roku w Warszawie w Warsaw Plaza Hotel w związku reżimem sanitarnym, przy zachowaniu szczególnych środków ostrożności odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW”.
1-10 z 136