typ
Home »

Aktualności


Dbamy o bezpieczeństwo Członków/Klientów TUW "TUW"

W trosce o bezpieczeństwo Członków/Klientów TUW "TUW" i ograniczenie ryzyka zachorowania na wirusa COVID-19, uprzejmie informujemy, iż wdrożyliśmy uproszczone procedury zawierania umów ubezpieczenia bez konieczności wychodzenia z domu.

Gwarancje ubezpieczeniowe

Oferta Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” została rozszerzona o możliwość udzielania gwarancji ubezpieczeniowych.

Złota Setka TUW „TUW"

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” zorganizowało w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim Konferencję „Złota Setka TUW „TUW””, na którą zostali zaproszeni najbardziej aktywni agenci ubezpieczeniowi współpracujący z TUW „TUW” w 2019 roku.

Ranking UFG

TUW "TUW" po raz drugi z rzędu znalazło się na czele rankingu jakości danych w ogólnopolskiej bazie polis komunikacyjnych Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego za 2019 rok. Towarzystwo utrzymało swoje miejsce sprzed roku, tym samym zajmując 2 pozycję w rankingu

Wyniki Konkursu „Rolniczki motorem innowacji w Polsce”

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” objęło patronatem II edycję Ogólnopolskiego Konkursu „Rolniczki motorem innowacji w Polsce”, który był organizowany przez Krajową Radę Izb Rolniczych. Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jan Krzysztof Ardanowski.

Akcja „Jestem uprzejmym kierowcą”

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” dołączyło do grona partnerów akcji „Jestem uprzejmym kierowcą” organizowanej w 2019 roku przez RADOMMOTO.PL– Radomski Portal Motoryzacyjny wraz z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Radomiu.
11-20 z 191