typ
Home »

Aktualności


Wspomnienie Prezesa Andrzeja Wojdyły

10 lat temu, w dniu 17 czerwca 2008 roku odszedł Andrzej Wojdyło - Prezes Zarządu w latach 1995-2008, a wcześniej od 1994 roku Wiceprezes Zarządu Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW”.

Zwyczajne Walne Zgromadzenie TUW "TUW"

Zarząd Towarzystwa Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW”, na podstawie art. 8 Statutu, zwołuje Zwyczajne Walne Zgromadzenie Towarzystwa na dzień 21 czerwca 2018 r. o godzinie 12.00, które odbędzie się w Warszawie, przy ul. Nowoursynowskiej 166 (Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Aula Kryształowa).

Wyniki finansowe Towarzystwa za I kwartał 2018 roku

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW” po I kwartale 2018 roku odnotowało wynik techniczny na poziomie 9 127 tys. zł. co stanowi ponad dziewięciokrotny wzrost w stosunku do wyniku technicznego w I kwartale roku ubiegłego ( 924 tys. zł);

TUW "TUW" w rankingu UFG

TUW „TUW” znalazło się w pierwszej dziesiątce rankingu jakości danych przesyłanych do ogólnopolskiej bazy polis komunikacyjnych Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego w 2017 roku*, dokonując tym samym największego skoku w klasyfikacji i wspinając się aż o sześć pozycji.

W trosce o bezpieczeństwo

W okresie jesienno-zimowym dochodzi do wielu pożarów spowodowanych często niewłaściwą eksploatacją urządzeń grzewczo-kominowych i użytkowaniem sprzętu służącego do dogrzewania mieszkań czy domów.

II Gala Mikołajki z Fantazją

4 grudnia Fundacja Dziecięca Fantazja zorganizowała już po raz drugi świąteczną galę pod hasłem „Mikołajki z Fantazją", której organizację wsparło nasze Towarzystwo.

Centralne Targi Rolnicze – CTR 2017

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych „TUW”, jako partner wydarzenia obejmujący ochroną ubezpieczeniową wystawiane zwierzęta, kolejny raz uczestniczyło w Centralnych Targach Rolniczych – CTR 2017, które odbyły się w dniach 29 listopada – 1 grudnia 2017 roku w halach targowych PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie.
1-10 z 218